Friday - July 30, 2021 @ 07:58
POLITIKPILIHAN RAYAPulau Pinang – Senarai Calon Bertanding #PRU13 #GE13 #Vote4BN

Pulau Pinang – Senarai Calon Bertanding #PRU13 #GE13 #Vote4BN

spr-pulau-pinang

PARLIMEN:

P41 KEPALA BATAS
BN Datuk Seri Reezal Merican Naina Merican
PAS Afnan Hamimi Taib Azamuddin

P42 TASEK GELUGOR
BEBAS Datuk Seri Shariff Omar
BN Shabudin Yahaya
PAS Datuk Seri Abdul Rahman Maidin

P43 BAGAN
null Lim Kim Chu
BN Chua Teik Siang @ David Chua
DAP Lim Guan Eng

P44 PERMATANG PAUH
BN Dr Mazlan Ismail
BEBAS Dr Abdullah Zawawi Samsudin
PKR Datuk Seri Anwar Ibrahim

P45 BUKIT MERTAJAM
BN Gui Guat Lye
DAP Sim Chee Keong

P46 BATU KAWAN
BN N.Gobalakrishnan
DAP P Kasthuriraani
null Huan Cheng Guan
BEBAS A. Mohan

P47 NIBONG TEBAL
BN Datuk Zainal Abidin Osman
BEBAS Teng Kok Ping
PKR Datuk Dr Mansor Othman

P48 BUKIT BENDERA
DAP Zairil Abdullah
BN Teh Leong Meng

P49 TANJONG
DAP Ng Wei Aik
BN Ng Song Kheng

P50 JELUTONG
DAP Ooi Chuan Aun
BN Ng Fook On

P51 BUKIT GELUGOR
BN Teng Beng Yeam
DAP Karpal Singh

P52 BAYAN BARU
PKR Sim Tze Szin
BN Tang Heap Seng

P53 BALIK PULAU
BN Datuk Seri Dr Hilmi Yahya
PKR Muhammad Bakhtiar Wan Chik

DUN:

N1 PENAGA
BN Mohd Zain Ahmad
PAS Roshidi Husin

N2 BERTAM
BN Shariful Azhar Othman
PKR Syed Mikail Rizal Aidid

N3 PINANG TUNGGAL
BN Datuk Roslan Saidin
PKR Ir Ahmad Zakiyuddin Abdul Rahman

N4 PERMATANG BERANGAN
BN Omar Abdul Hamid
PAS Arshad Mohd Salleh

N5 SUNGAI DUA
PAS Zahidi Mohamad
BN Muhamad Yusoff Mohd Noor
BEBAS Datuk Seri Shariff Omar

N6 TELOK AYER TAWAR
PKR Norhayati Jaafar
BN Datuk Jahara Hamid

N7 SUNGAI PUYU
DAP Phee Boon Poh
BN Sum Yoo Keong

N8 BAGAN JERMAL
BN Tan Chuan Hong
DAP Lim Hock Seng
null Lim Kim Chu

N9 BAGAN DALAM
null Lim Seang Teik
BEBAS G. Asoghan
DAP A. Thanasekaran
BN M.Karuppanan

N10 SEBERANG JAYA
BN Mohamad Nasir Abdullah
PKR Ramli Bulat

N11 PERMATANG PASIR
BN Anuar Faisal Yahaya
PAS Datuk Salleh Man

N12 PENANTI
BN Ibrahim Ahmad
PKR Dr Norlela Ariffin

N13 BERAPIT
BN Lau Chiek Tuan
DAP Ong Kok Fooi

N14 MACHANG BUBUK
BN Tan Lok Heah
PKR Lee Khai Loon
BERSAMA Dr M Vikneswaran
BEBAS Ooi Suan Hoe
BEBAS Tan Hock Leong
BEBAS Wan Balqis Wan Abdullah

N15 PADANG LALANG
BN Tan Teik Cheng
DAP Chong Eng

N16 PERAI
null Datuk Seri Muhammad Ridhwan Sulaiman
DAP P. Ramasamy
BN L. Krishnan

N17 BUKIT TENGAH
BEBAS A. Mohan
PKR Ong Chin Wen
BN Teng Chang Yeow

N18 BUKIT TAMBUN
PKR Law Choo Kiang
BEBAS A. Loganathan
BN Lai Chew Hock
BEBAS Aziz Zainal Abidin

N19 JAWI
BN Tan Cheng Liang
DAP Soon Lip Chee

N20 SUNGAI BAKAP
PKR Maktar Safee
BN Mohd Foad Mat Isa

N21 SUNGAI ACHEH
PKR Badrul Hisham Shaharin
PAS Yusni Md Piah
BN Datuk Mahmud Zakaria

N22 TANJUNG BUNGA
DAP Teh Yee Cheu
BEBAS Beh Siong Leng @ Mar Seong Leong
BN Datuk Seri Chia Kwang Chye

N23 AIR PUTIH
BN Tan Ken Keong
DAP Lim Guan Eng

N24 KEBUN BUNGA
BN H’ng Chee Wey
BEBAS K Jayaraman
PKR Cheah Kah Peng

N25 PULAU TIKUS
DAP Yap Soo Huey
BN Rowena Yam

N26 PADANG KOTA
DAP Chow Kon Yeow
BN Oh Tong Keong

N27 PENGKALAN KOTA
BN Loke Cheang Gin @ Loh Poh Chye
DAP Lau Keng Ee

N28 KOMTAR
DAP Teh Lai Heng
BN Loh Chye Teik
null Liew Yeow Hooi

N29 DATUK KERAMAT
BN Ong Thean Lye
DAP Jagdeep Singh

N30 SUNGAI PINANG
DAP Lim Siew Khim
BN Dr Thor Teong Gee
BEBAS Mohd Yaacob Mohd Noor

N31 BATU LANCANG
BN Lee Boon Ten
DAP Law Heng Kiang
N32 SERI DELIMA
DAP RSN Rayer
BN Low Joo Hiap

N33 AIR ITAM
DAP Wong Hon Wai
BN Loo Jieh Sheng @ Jason Loo

N34 PAYA TERUBONG
PKR Yeoh Soon Hin
BN Koh Wan Leong

N35 BATU UBAN
BEBAS N. Baratharajan
PKR T. Jayabalan
BEBAS Rajendra Ammasi
BEBAS Mohd Noor Sirajajudeen
BN Goh Kheng Sneah

N36 PANTAI JEREJAK
PKR Mohd Rashid Hasnon
BN Wong Mun Hoe

N37 BATU MAUNG
BEBAS Rahmat Ishak
BN Mansor Musa
PKR Abdul Malik Kassim

N38 BAYAN LEPAS
BEBAS Vellutham A/L Arumugam
PAS Asnah Hashim
BN Nordin Ahmad

N39 PULAU BETONG
BN Muhamad Farid Saad
PKR Mohd Tuah Ismail

N40 TELUK BAHANG
BN Datuk Shah Headan Ayoob Hussain Shah
PKR Datuk Abdul Halim Hussein

Berkaitan:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here