Saturday - July 31, 2021 @ 10:29
POLITIKPILIHAN RAYASelangor - Senarai Calon Bertanding #PRU13 #GE13 #Vote4BN

Selangor – Senarai Calon Bertanding #PRU13 #GE13 #Vote4BN

spr-selangor

P92 SABAK BERNAM
PKR Dr Abdul Aziz Bari
BN Mohd Fasiah Mohd Fakeh

N1 SUNGAI AIR TAWAR
PAS Wahid Rais
BN Kamarol Zaki Abdul Malik

N2 SABAK
BN Abdul Halim Udin
PAS Sallehen Mukhyi

P93 SUNGAI BESAR
PAS Mohamed Salleh M Hussin
BN Noriah Kasnon

N3 SUNGAI PANJANG
BN Budiman Mohd Zohdi
PAS Mohd Fadzin Taslimin

N4 SEKINCHAN
BN Kek Seng Hooi
DAP Ng Suee Lim

P94 HULU SELANGOR
BEBAS Datuk Seri Dr Santhara Kumar Ramanaidu
BEBAS Radzali Mokhtar
PKR Khalid Jaafar
BN P Kamalanathan a/l P Panchanathan

N5 HULU BERNAM
PAS Haji Muhammad Idris Ahmad
BN Datuk Rosni Sohar

N6 KUALA KUBU BAHARU
BEBAS Yong Tham Fook
BEBAS Nadarajah a/l Supramaniam
BEBAS Pritpal Singh a/l Mender Singh
BN Ooi Hui Wen @ Jessie Ooi
DAP Lee Kee Hiong

N7 BATANG KALI
PKR Datuk Ramachandran Ramasamy
BEBAS Mustapha Kamal Sapingi
BN Mat Nadzari Ahmad Dahlan
BEBAS Mustaf Talib

P95 TANJONG KARANG
BEBAS Masrun Tamsi (Herman Tino)
BN Datuk Seri Noh Omar
PAS Mohamad Rashdi Deraman

N8 SUNGAI BURONG
PAS Mohamad Judi Sarjo
BN Datuk Mohd Shamsudin Lias

N9 PERMATANG
PKR Mohd Yahya Mat Sahri
BN Sulaiman Abd Razak
BEBAS Low Tan

P96 KUALA SELANGOR
PAS Dr Dzulkefly Ahmad
BN Datuk Irmohizam Ibrahim

N10 BUKIT MELAWATI
BN Jakiran Jacomah
PKR S Manikavasagam

N11 IJOK
null Parthiban a/l Karuppiah
PKR Dr Idris Ahmad

N12 JERAM
BN Datuk Amiruddin Setro
PAS Muhmmad Rashid Muhmmad Kassim

P97 SELAYANG
PKR William Leong Jee Keen
BN Datuk Donald Lim Siang Chai
BERJASA Mohd Hazizi Ab Rahman

N13 KUANG
BN Abdul Shukur Idrus
BEBAS Zahariman Abdul Latip
PKR Tengku Maraziyah Tengku Sulaiman

N14 RAWANG
BN Lee Li Yew
PKR Gan Pei Nei

N15 TAMAN TEMPLER
BEBAS Roslan Basaruddin
PAS Zaidy Abdul Talib
BN Datuk Seri Subahan Kamal

P98 GOMBAK
PKR Muhamed Azmin Ali
BEBAS Datuk Said Nazar Abu Baker
BN Datuk Dr Rahman Ismail

N16 BATU CAVES
BN Ravisandran Narayanan
PKR Amirudin Shari
BEBAS Suman Gopal

N17 GOMBAK SETIA
PAS Hasbullah Ridzwan
BN Datuk Said Anuar Said Ahmad

N18 HULU KELANG
PAS Saari Sungib
BN Abdul Rahim Pandak Kamarudin

P99 AMPANG
PKR Zuraida Kamaruddin
BN Datuk Dr Rozaidah Talib

N19 BUKIT ANTARABANGSA
BN Mohamad Nadzim Ibrahim
PKR Muhamed Azmin Ali

N20 LEMBAH JAYA
PAS Khasim Abdul Aziz
BN Datuk Baderisham Jolly

P100 PANDAN
PKR Mohd Rafizi Ramli
BEBAS Tan Yew Leng
BN Gary Lim Chin Yee

N21 CHEMPAKA
BN Muhammad Faizal Sufar
PAS Iskandar Abd Samad
N22 TERATAI
BEBAS Lim Ah Chai
BN Liew Pok Boon
BEBAS Chin Kok Keong
DAP Tiew Way Keng
BEBAS Lee Ying Ha

P101 HULU LANGAT
BN Adzhaliza Mohd Nor
PAS Dr Che Rosli Che Mat

N23 DUSUN TUA
BN Ismail Sani
PAS Razaly Hassan

N24 SEMENYIH
PSM S Arutchelvan a/l Subramaniam
BN Datuk Johan Abd Aziz
PKR Hamidi Hasan

N25 KAJANG
BN Lee Ban Seng
BEBAS Mohd Khalid Kassim
BERJASA Mohamad Ismail
BEBAS Ong Yan Foo
BEBAS Ir Mohd Iwan Jefry Abdul Majid
PKR Lee Chin Cheh

P102 SERDANG
BN Datuk Yap Pian Hon
DAP Ong Kian Ming

N26 BANGI
PAS Mohd Shafie Ngah
BN Datuk Mohd Zaidi Md Zain @ Zakaria

N27 BALAKONG
BN Datuk Dr Lai Kwong Choy
BEBAS Lee Ah Seng
DAP Ng Tien Chee

N28 SERI KEMBANGAN
DAP Ean Yong Hian Wah
BN Raymond Chin Toong Kang

P103 PUCHONG
DAP Gobind Singh Deo
BN A Kohilan Pillay a/l G Appu

N29 SERI SERDANG
PAS Noor Hanim Ismail
BN Mohamad Yusof Mohamed Yassin

N30 KINRARA
DAP Ng Sze Han
BN Wong Hock Aun

P104 KELANA JAYA
BN Loh Seng Kok
BEBAS Toh Sin Wah
PKR Wong Chen

N31 SUBANG JAYA
BN Gan Meng Foo
DAP Hannah Yeoh Tseow Suan

N32 SERI SETIA
PKR Nik Nazmi Nik Ahmad
BN Datuk Abdul Halim Samad

P105 PETALING JAYA SELATAN
BEBAS Ibrahim Khatib
PKR Hee Loy Sian
BN Sheah Kok Fah

N33 TAMAN MEDAN
PKR Haniza Mohamamed Talha
BN Datuk Abdul Wahab Ibrahim
KITA Johan Asik
BEBAS Kamarul Jaman Seeni Mohideen
BEBAS Muhammad Zarqasy Zulkarnain

N34 BUKIT GASING
BN Juan Sei Chang
DAP Rajiv a/l Rishyakaran
BEBAS Mak Khuin Weng
BEBAS Simon Lee

P106 PETALING JAYA UTARA
BN Chew Hoong Ling
DAP Tony Pua Kiam Wee

N35 KAMPUNG TUNKU
DAP Lau Weng San
BN Chong Seng Foo

N36 DAMANSARA UTAMA
BEBAS Liew Wei Beng
BN Lim Choon Kin
DAP Yeo Bee Yin

P107 SUBANG
BN Pakas Rao a/l Applanaidoo
PKR Sivarasa Rasiah
BEBAS Edros Abdullah
BERJASA Mohamad Ismail
BEBAS Nazaruddin Mohamed Serdoos

N37 BUKIT LANJAN
BN Francis Chong Tuck Chiew
PKR Elizabeth Wong Keat Ping

N38 PAYA JARAS
PAS Mohd Khairuddin Othman
BN Datuk Ir Muhammad Bushro Mat Johor

N39 KOTA DAMANSARA
PAS Ridzuan Ismail
BN Halimaton Saadiah Bohan
PKR Dr Mohd Nasir Hashim
BEBAS Halmi Omar
BEBAS Edros Abdullah
BEBAS Suppiah Anandan

P108 SHAH ALAM
PAS Khalid Abd Samad
BN Datuk Zulkifli Nordin

N40 KOTA ANGGERIK
PKR Yaakob Sapari
BN Mohd Yusof Din
BEBAS Eriq Faisal Rusli

N41 BATU TIGA
BN Ahmad Nawawi M Zin
PKR Rodziah Ismail
BEBAS Mohd Uzi Che Husin

P109 KAPAR
BN Sakthivel a/l Alagappan
BEBAS Norhamzah Suratman
BEBAS Palaya a/l Rengaiah
BERJASA Mohd Pathan Hussin
PKR G Manivanan Govindasamy
BEBAS Mohd Nazri Abdul Aziz

N42 MERU
BN Sukaiman Ahmad
PAS Abd Rani Osman

N43 SEMENTA
PKR Dr Daroyah Alwi
BN Md Ghazali Md Amin
BEBAS S Thuraisingam

N44 SUNGAI PINANG
DAP Teng Chang Kim
BN Lee Siew Chee

N45 SELAT KLANG
PAS Halimah Ali
BN Faisal Yahya

P110 KLANG
BN Datuk Teh Kim Poo
DAP Charles Anthony A/L Santiago

N46 PELABUHAN KLANG
BN Datuk Nasarruddin M Zin
PKR Tan Sri Khalid Ibrahim

N47 PANDAMARAN
BEBAS Hamzah Lamin
DAP Tan Pok ShYong
BN Datuk Dr Azman Ching Eu Boon
BEBAS Deligannu a/l Allagan

N48 KOTA ALAM SHAH
BEBAS Pannerselvam a/l G Letchumanan
BEBAS Loo Hok Chai
BN Datuk Maglin a/l Dennis D’cruz
DAP Ganabatirau a/l Veraman

P111 KOTA RAJA
BEBAS P Uthayakumar
BN Murugesan a/l Sinnandavar
BEBAS Azman Idrus
PAS Siti Mariah Mahmud

N49 SERI ANDALAS
PKR Dr Xavier Jayakumar
BEBAS K S Kottapan
BEBAS Hanafiah Husin
BN Mohan a/l Thangarasu
BEBAS P Uthayakumar

N50 SRI MUDA
BN Mohd Abdul Raof Mokhtar
PKR Mat Shuhaimi Shafiei
BEBAS Datuk D Ramaswree

P112 KUALA LANGAT
BN Kapt (B) Sharuddin Omar
BEBAS K.S Kottapan
PKR Abdullah Sani Abdul Hamid

N51 SIJANGKANG
PAS Dr Ahmad Yunus Hairi
BN Zurihan Yusop

N52 TELUK DATUK
DAP Loh Chee Heng
BN Tan Cheng Chai
BEBAS Hamzah Abu Bakar

N53 MORIB
PAS Hasnul Baharudin
BN Hasiman Sidom

P113 SEPANG
BEBAS Hanapiah Mohamad
BEBAS Suhaimi Mohd Ghazali
BN Datuk Seri Mohd Zin Mohamed
PAS Mohamed Hanipa Maidin

N54 TANJUNG SEPAT
BEBAS M Muventen
PAS Mohd Haslin Hassan
BN Nisman Yusof

N55 DENGKIL
BN Shahrum Mohd Sharif
PKR Borhan Aman Syah
KITA Azmi Othman

N56 SUNGAI PELEK
DAP Lai Nyuk Lan
BEBAS Ab Manap Shahardin
KITA Zakaria Mohd Mukhtar
BN Ng Chok Sin

Berkaitan:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here